Netherlands
 
en
nl
 
0
0
0
Netherlands
 
en
nl
 

Contactpersonen


Management


Ad van de Noort


Managing Director

Telefoon: +31 040 228 50 00

Mobiel: +31 06 21 57 69 64

Mail: ad.van.de.noort@lapp.com

Ton Geomini


Finance & HR Director

Telefoon: +31 040 228 50 30

Mobiel: +31 06 53 22 65 87

Mail: ton.geomini@lapp.com

Johannes Turunen


Director of Market Management Cluster West

Telefoon: +31 06 25 38 70 20

Mail: johannes.turunen@lapp.com


Verkoop Buitendienst Nederland


Navin Kanhai


Sales Manager Netherlands

Telefoon: +31 06 13 27 83 58

Mail: navin.kanhai@lapp.com

Johan de Klerk


Key Account Manager - Wholesale & Distribution

Telefoon: +31 06 20 95 86 50

Mail: johan.de.klerk@lapp.com

Peter van Zanten


Account Manager - Regio Noord-Oost

Mail: peter.van.zanten@lapp.com

John Nijhuis


Project Manager Benelux

Telefoon: +31 06 11 36 52 89

Mail: john.nijhuis@lapp.com

Pascal de Vries


Customer Success Manager - Intralogistics

Telefoon: +31 06 54 32 02 76

Mail: pascal.de.vries@lapp.com

Ömer Zengin


Customer Success Manager - High Tech Industry

Telefoon: +31 06 11 49 69 87

Mail: omer.zengin@lapp.com

Rob Jansen


Key Account Manager

Telefoon: +31 06 27 23 37 33

Mail: rob.jansen@lapp.com

Nils van Vegten


Customer Success Manager - Process Machinery

Telefoon: +31 06 27 36 00 48

Mail: nils.van.vegten@lapp.com

Gert Jan Aalbers


Business Development Account Manager

Telefoon: +31 06 150 273 49

Mail: gertjan.aalbers@lapp.com


Verkoop Buitendienst ÖLFLEX® CONNECT


Jeroen Bevers


Manager Business Development - ÖLFLEX® CONNECT

Telefoon: +31 06 15 25 00 21

Mail: jeroen.bevers@lapp.com

Adri Migchels


Customer Success Manager - ÖLFLEX® CONNECT

Telefoon: +31 06 50 64 59 60

Mail: adri.migchels@lapp.com


Verkoop Buitendienst België


Sandra Dubois


Sales Manager BeLux

Telefoon: +32 485 47 23 05

Mail: sandra.dubois@lapp.com

Emilie Kangungu


Key Account Manager BeLux

Telefoon: +32 471 74 03 76

Mail: emilie.kangungu@lapp.com